OREGON Führungsschienen
OREGON

Profesionální vodící lišty s nízkou hmotností

Vodící lišty OREGON Pro-Lite®mají náhradu

Přečtěte si zde vše o nástupnických modelech SpeedCut™, VersaCut™ a ControlCut™! Tyto zcela nově vyvinuté lehké vodící lišty jsou lehčí, stabilnější a trvanlivější než dosavadní vodící lišty Pro-Lite. Byly koncipovány pro docílení vysokých výkonů při profesionálním používání.

  • Precizní řezání a delší životnost díky tužším vodícím lištám
  • Lepší rovnováha na menších pilách
  • Nižší hmotnost pro méně unavující práci
  • Delší životnost a lepší výkon vodících koleček díky nově vyvinutému systému vodících koleček

SpeedCut™

Vodící lišty OREGON SpeedCut

Vodící lišty SpeedCut™ byly vyvinuty pro rychlejší řezání a mají nižší hmotnost ve srovnání se standardními řezacími systémy. Je to možné zejména v důsledku menší šířky řezu, která se projevuje snížením odporu. Ušetříte tak čas a při práci se tolik neunavíte. Systém SpeedCut™ spolu s vhodnými řetězy SpeedCut™ nahrazuje a zlepšuje doposud nabízenou řezací soupravu .325" MicroLite.

VersaCut™

Vodící lišty OREGON VersaCut

Vodící lišty OREGON VersaCut™ disponují standardními šířkami a vodícími kolečky s velkým poloměrem. Vyznačují se zejména svou univerzálností a trvanlivostí. K dostání jsou s různými šířkami drážek do 1,6 mm a roztečemi .325" a 3/8". Jsou kompatibilní s téměř všemi řetězy vedoucích výrobců a vhodné pro mnoho různých modelů motorových pil.

ControlCut™

Vodící lišty OREGON ControlCut

Vodící lišty ControlCut™ představují tenčí verzi nových vodících lišt OREGON® s roztečí .325". Disponují vodícím kolečkem s malým poloměrem a jsou k dostání se šířkami drážek 1,5 mm a 1,6 mm. Drobné vodící kolečko snižuje hrozbu zpětného vrhu, díky čemuž umožňuje opravdu dobře kontrolovatelné řezání. Proto jsou tyto lišty oblíbené např. při odvětvování. Jsou kompatibilní s .325" řetězy vedoucích výrobců a k dostání pro různé modely motorových pil.

Přehled produktových vychytávek

Stáhněte si nyní jako PDF!

DOWNLOAD
Doporučit profesionální tip

Další obsahy

zpět