Vybavte se nyní pro lesnickou sezónu

Stojí vaše motorová pila již ve startovních blocích nebo má již za sebou první nasazení?

Abyste mohli správně zahájit lesnickou sezónu, měli byste mít vždy připravené a v dobrém stavu konkrétní základní vybavení.

Své vybavení zkontrolujte a v případě potřeby zde naleznete správné pomocníky, vhodné ochranné vybavení a náhradní díly pro své nářadí. Samozřejmě vše v obvyklé profesionální kvalitě KOX.

Důležití pomocníci při práci v lese
Motorová pila Dolmar PS-6100H

Motorová pila Dolmar PS-6100H

s vodicí lištou délky 45 cm

3,4 kW / 4,8 PS, zdvihový objem 64 cmł, hmotnost 6,6 kg, objem nádrže 0,75 l, členění 3/8", šířka drážky 1,5 mm, délka řezu 45 cm

Síla, točivý moment a nízká hmotnost – tato výkonná motorová pila má vše, co profesionální lesník potřebuje. Pro účinnou práci v lese, která šetří síly, ke kácení i přeřezávání v hustém lese.

19.738,73

Objevujte
Kácecí lopatka 130 cm

Kácecí lopatka 130 cm

Délka 130 cm, celková hmotnost 3,4 kg, kovaná ocel, protiskluzová plastová rukojeť, uznané FPA

Mnohostranné nářadí: k otáčení stromů o 90°, které jsou určeny k pokácení nebo k obracení ležících kmenů. Ideální účinek páky pro otáčení kmene nebo jako pomůcka při kácení.

1.770,23

Objevujte

Takto udržíte svoji pilu připravenou po celou sezónu:

Už jste viděli, jak ochrana proti proříznutí zastaví motorovou pilu – ve zpomaleném čase?
Video zde

Naše doporučení pro profesionály v lesnictví:
úsporné sady 1+4

Co je na našich úsporných sadách 1+4 zvláštního? Profesionální lesník spotřebuje průměrně 4 řetězy na jednu vodící lištu. Proč tedy nepořídit rovnou sadu? Zajistěte si výhodnou cenu až o 10 %! Zvolte jednoduše výrobce a následně model své motorové pily.

A již se Vám zobrazí vhodné úsporné sady:

Profesionální kvalita za výhodné ceny

Společnost KOX je špičkový zásilkový prodejce s pilovými řetězy a vodícími lištami. Zde naleznete vodící lišty s vodícími hvězdicemi i bez nich z oceli nebo v laminátu. Se všemi děleními a vhodné pro Vaši motorovou pilu.

U KOX získáte profesionální kvalitu za skvělý poměr cena/výkon. Na to se můžete spolehnout: všechny výrobky jsou skladem. Takže svoji zásilku máte většinou již následující v ruce.

Příklad ceny:
1 vodící lišta + 4 vhodné pilové řetězy
pro Vaši pilu Stihl 026 s délkou řezu 37 cm

jen 2.089,23

Objevujte

Další obsahy

zpět