KOX – váš partner v lesnictví

KOX – váš partner v lesnictví

KOX je zasilatelský obchod pro lesní hospodářství

Vaše kompetentní kontaktní osoba

Náš sortiment

O společnosti KOX

Profesionální kvalita za férovou cenu – to je KOX

Důvěra a spolehlivost

Vaše kompetentní kontaktní osoba

U nás najdou tu správnou výbavu lesní dělníci, a rovněž soukromí vlastníci motorových pil, lesnické podniky a státní lesnické organizace těžící dřevo. Jsme tím správným partnerem, pokud jde o těžbu dřeva a péči o zeleň - a nabízíme vše, co potřebujete pro svou práci v lese nebo na zahradě.

Náš sortiment

Kromě spotřebního materiálu pro motorové pily, jako jsou řetězy, vodicí kolejnice a spojky, najdete v sortimentu také lesnické nářadí, osobní ochranné pomůcky, nářadí pro péči o zeleň a křovinořezy a i praktické akumulátorové elektrické přístroje.

Profesionální kvalita za férovou cenu – to je KOX

Nabízíme cenově výhodnou značkovou kvalitu. Protože při nebezpečné práci v lese je spolehlivá kvalita povinností. Proto necháváme naše výrobky samozřejmě testovat u uznávaných zkušebních ústavů. Kromě všeobecně známých norem CE a piktogramu motorové pily, který ukazuje bezpečnostní třídu řezání, je v odvětví lesnictví rozhodující pečeť KWF. Německé Kuratorium für Waldarbeit und Forsttechnik e.V. (Kuratorium pro lesní práce a lesnickou techniku), zkráceně KWF, provádí v rámci svého Zkušebního výboru pro lesnickou techniku (FPA) komplexní test praktického použití. Kontrolní pečeť schválení FPA obdrží jen výrobky, které splňují všechny požadavky na profesionální použití v lesním hospodářství. Na spolehlivou kvalitu a pravidelné kontroly kvality dbáme i u našich partnerů.

Důvěra a spolehlivost

Společnost KOX je v lesnictví známá již přes 40 let a již dávno není jen tajným tipem mezi profesionály. Protože o kvalitě se mluví a lidé kvalitu rádi dále doporučují. Mnoho zákazníků tedy poprvé přišlo ke společnosti KOX na základě soukromého doporučení a již rádi zde zůstali.

Toto jsou někteří naši partneři:

KOX
Oregon
Protos
3M
Jobman
Dolmar
PSS
SHW
Actiomedic
Biber Classic
Ergo-Schnitt
Felco
Gramm
Haix
Halder
Müller
Nestle
Ochsenkopf
Remisberg
Hase
Soppec
Stabila
Stabo

Zaměstnanci

Odborné poradenství, osobní poskytování služeb a spolehlivá kvalita ukazují, že zákazník je pro KOX to hlavní. Naši zaměstnanci poskytují profesionální poradenství i v technických záležitostech. Kromě produktových školení přímo od výrobce je na programu zaměstnanců společnosti KOX i průkaz obsluhy motorové pily. Osoba, se kterou telefonujete, má kromě teoretických základních znalostí i praktické zkušenosti s kácením, odřezáváním větví, údržbou motorové pily a prevencí nehod.

Tým KOX

Názor našich zákazníků je pro nás důležitý!

Abychom neustále zlepšovali naše služby a výrobky, bereme v potaz zejména názor našich zákazníků. Pomocí online dotazníku pro zákazníky přímo zjišťujeme, čeho si naši zákazníci cení a co ještě postrádají.

Dovězte se více

Komunita KOX a poutavý obsah

KOX auf YouTube

YouTube

Naleznete nás i na YouTube, kde máme vlastní kanál. Zde pravidelně zveřejňujeme užitečná a zajímavá videa týkající se našich výrobků a všeobecných témat v oblasti lesnictví.

Přihlásit se k odběru kanálu KOX na YouTube nyní

Další obsahy

zpět