Kupní cena a dopravné musí být uhrazeny beze srážek. Nabízíme následující způsoby placení:

Paypal

Paypal

PayPal je bezplatná online platební služba. Zaregistrujete se na PayPal a uložíte tam údaje o své debetní nebo kreditní kartě. Jakmile bude váš účet aktivován, můžete jej začít používat k placení.

Vaše údaje o debetní / kreditní kartě zůstanou uloženy u PayPal, postačí tak jejich jednorázové zadání. PayPal pak provede platbu a potvrdí ji pro nás. Balík se tak může vydat bez otálení na cestu k vám.

Platba předem

Platba předem

Platbu můžete uskutečnit předem bankovním převodem na náš účet u České spořitelny s číslem 0993934309 / 0800. Pro upřesnění platby uveďte prosím jako variabilní symbol Vaše zákaznické číslo nebo PSČ a příjmení (u nových zákazníků). Po odeslání objednávky se zobrazí potřebné údaje pro provedení platby. Zboží odesíláme ihned po obdržení platby (pokud je skladem).

Na dobírku

Na dobírku

Nejpoužívanější platební metoda. Doručovateli uhradíte částku, která je uvedená ve Vaší objednávce. Proběhne tak přímá výměna: peníze za zboží.

Informace o zasílání zboží:

Náklady na dopravu (dále jen "dopravné")

Náklady na poštovné a balné činí 100 Kč bez DPH (121 Kč s DPH) u jedné objednávky. V případě, že bude nutné objednávku rozdělit do více balíků, hradíme ostatní náklady za Vás.. U společnosti KOX s.r.o. tak máte jistotu, že náklady za poštovné a balné hradíte u jedné objednávky pouze jednou a v předem jasně dané výši.

Chcete Váš balík poslat na jinou adresu? To není žádný problém! V druhém kroku Vaší objednávky uveďte jednoduše odlišnou doručovací adresu.

Naše nabídky platí pouze do vyprodání zásob. V případě, že se stane, že Vámi požadovaný produkt již není k dispozici, snažíme se pro Vás zajistit a dodat rovnocenné zboží a to jak z hlediska kvality, tak i ceny. Při vyprodání zboží budete samozřejmě kontaktováni pracovníkem společnosti KOX s.r.o.

České pošty

České pošty

KOX s.r.o. dodává prostřednictví České pošty na každou platnou adresu v České republice. Zboží je zasíláno z našeho skladu v Německu. Díky rychlému zpracování Vaší objednávky obdržíte Váš balík zpravidla do 3-5 pracovních dnů.

k informacím o vrácení zboží

Další obsahy

zpět