Kupní cena a dopravné musí být uhrazeny beze srážek. Nabízíme následující způsoby placení:

Paypal

Paypal

PayPal je bezplatná online platební služba. Zaregistrujete se na PayPal a uložíte tam údaje o své debetní nebo kreditní kartě. Jakmile bude váš účet aktivován, můžete jej začít používat k placení.

Vaše údaje o debetní / kreditní kartě zůstanou uloženy u PayPal, postačí tak jejich jednorázové zadání. PayPal pak provede platbu a potvrdí ji pro nás. Balík se tak může vydat bez otálení na cestu k vám.

Na dobírku

Na dobírku

Nejpoužívanější platební metoda. Doručovateli uhradíte částku, která je uvedená ve Vaší objednávce. Proběhne tak přímá výměna: peníze za zboží.

Informace o zasílání zboží:

Náklady na dopravu (dále jen "dopravné")

Náklady na poštovné a balné činí 100 Kč bez DPH (121 Kč s DPH) u jedné objednávky. V případě, že bude nutné objednávku rozdělit do více balíků, hradíme ostatní náklady za Vás.. U společnosti KOX s.r.o. tak máte jistotu, že náklady za poštovné a balné hradíte u jedné objednávky pouze jednou a v předem jasně dané výši.

Chcete Váš balík poslat na jinou adresu? To není žádný problém! V druhém kroku Vaší objednávky uveďte jednoduše odlišnou doručovací adresu.

Naše nabídky platí pouze do vyprodání zásob. V případě, že se stane, že Vámi požadovaný produkt již není k dispozici, snažíme se pro Vás zajistit a dodat rovnocenné zboží a to jak z hlediska kvality, tak i ceny. Při vyprodání zboží budete samozřejmě kontaktováni pracovníkem společnosti KOX s.r.o.

České pošty

České pošty

KOX s.r.o. dodává prostřednictví České pošty na každou platnou adresu v České republice. Zboží je zasíláno z našeho skladu v Německu. Díky rychlému zpracování Vaší objednávky obdržíte Váš balík zpravidla do 3-5 pracovních dnů.

k informacím o vrácení zboží

Další obsahy

zpět