Klademe nejen velký důraz na spolehlivou kvalitu a bezpečnost, necháváme si je také certifikovat:

SSL - zabezpečený přenos

Díky SSL je zaručen bezpečný přenos Vašich dat
Firma KOX využívá služeb SSL. SSL - tedy Secure Socket Layer - zaručuje bezpečnost a ochranu dodávaných dat (např. bankovních) proti jejich přečtení či jiné manipulaci během přenosu. Je zajištěna autenticita serveru a Vaše data jsou přenášena sítí v zakódovaném stavu.

Používáme klimaticky neutrální systém

Klimaticky neutrální e-shop
Úspěšné a k životnímu prostředí šetrné zásilkové obchodní podniky využívají klimaticky neutrální řešení e-shopu společnosti WEBSALE AG. Protože jen ta má náročný certifikát pro zvláštní šetrnost k životnímu prostředí. Řešení e-shopu je, počínaje vývojem softwaru, přes podporu až po prodej, dokonce i s ohledem na příjezdové cesty zaměstnanců, zhotoveno jako kompletně klimaticky neutrální. A kromě toho realizuje WEBSALE veškerý provoz e-shopu pro tyto zásilkové obchodní podniky jako klimaticky neutrální.

Kvalita produktů KOX

KOX klade velký důraz na profesionální kvalitu. Naše produkty podléhají přísným kontrolám kvality. To pro Vás znamená: ručně kované sekery, testovanou kvalitu made in Europe a vysoce profesionální řezací nástroje.

Následující značky Vám dodatečně pomohou rozpoznat kvalitu. Protože zde byl proveden speciální test:

Užitná hodnota KWF

Uznáno FPA nebo KWF-Profi
Zkušební pečeť "lesnicko-technického zkušebního výboru" KWF. V případě pozitivního výsledku dojde k uznání ze strany FPA. Tzn., že byl produkt kompletně testován a splňuje všechny požadavky pro profesionální použití v lesním hospodářství. Obleky s ochranou proti pořezání např. testují profesionální lesníci tak, že je nosí po dobu jednoho roku.

KWF-test

Pečeť KWF-test
Zkušební značkou KWF-test jsou vyznamenány produkty, u kterých byly úspěšně testovány jednotlivé technické parametry, např. značení dřeva nebo vhodnost pro použití.

Eurotest

Pečeť Eurotest
Certifikační místo pravidelně testuje vybrané produkty, které nesou značku CE, aby zaručilo neměnnou bezpečnost produktů.

Piktogram motorové pily

Piktogram ochrany proti pořezání

Piktogram motorové pily musí být viditelně umístěný zvenku na kalhotách a holínkách s ochranou proti pořezání. To znamená: produkt je schválený pro práce s motorovou pilou a splňuje např. třídu ochrany proti pořezání 1, tzn. úspěšně testovanou ochranu proti pořezání s rychlostí řetězu 20 m/sekundu (dobíhající řetěz), třídu 2 s 24 m/sekundu nebo třídu 3 s 28 m/sekundu.

Formy ochrany proti pořezání

Forma C je testovaná vložka dle EN 381-5, velmi bezpečná díky všesměrové ochraně, ochrana proti pořezání 1. Doporučuje se obzvlášť pro práce bezpečnostních služeb a je přizpůsobena jejich speciálním požadavkům. Podívejte se zde na různé formy vložek na ochranu proti pořezání:

Rozložení materiálu v kalhotách s ochranou proti pořezání
Parametry vodotěsného materiálu
Vodotěsný a větruvzdorný materiál

Další obsahy

zpět